Novinky

NOVINKY A VÝSTUPY O SDU

Srdečně zveme členy sdružení na první členskou schůzi Sdružení pro digitální účtenky z.s. konané dne 25. dubna 2024 v 11.00 hod. v restauraci Červený jelen, Hybernská 1034/5, 110 00 Praha 1. Členové dostali pozvánku do svých emailů včetně programu, který zahrnuje např. schválení rozpočtu, zprávu o činnosti a hospodaření za minulé účetní období,...

Praha, 20. února 2024 - Sdružení pro digitální účtenky (SDU) rozšířilo svou členskou základnu o několik klíčových hráčů v odvětví platebních technologií. Mezi nové členy patří i platební síť Visa, Bank ID, EY nebo Deloitte. Tato rozšiřující se síť členů posiluje pozici SDU jako předního hlasu v oblasti digitálních účtenek a plateb.

Praha, 20. 4. 2023 - V Česku vzniklo Sdružení pro digitální účtenky. Jeho cílem je prosadit digitální účtenky jako plnohodnotnou alternativu papírovým účtenkám a informovat o této problematice veřejnost. Digitální účtenky mohou lidem přinést řadu výhod, například lepší přehled o osobních výdajích, nebo hlídání konce záruční doby zakoupeného zboží.

Založení SDU

20.04.2023

Sdružení pro digitální účtenky z.s., ve zkratce SDU, bylo oficiálně založeno. Může tedy oficiálně zahájit svou činnost. Pokud se chcete stát se členem, neváhejte a ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře. Založili jsme pro vás LinkedIn a FB a velmi rádi vás budeme v nejbližší době informovat o našich prvních krocích. Najdete nás na...

V rámci našeho odborného týmu SDU jsme vytipovali několik oblastí, kterými se chceme zabývat. Jedním z nich je CBDC, respektive nová oblast zájmu, kterou jsme pracovně pojmenovali CBDR. Budeme rádi, pokud se nám ozvete a případně připojíte do připravované pracovní skupiny CBDR.

Další úvahy a blogy členů sdružení SDU najdete na: https://sdu-dra.blogspot.com/